Kosmetické studio Břeclav - salon PANTERA

Petra Pflegerová - 721 649 097

Vítám Vás na našich webových stránkách Salonu Pantera v Břeclavi. Práce kosmetičky je mým velkým koníčkem a taky splněným snem. Ke každé klientce přistupuji individuálně, podle konkrétních požadavků a potřeb. Pracuji výhradně s českou kosmetikou Essenté a Bio Nobilis Tilia. V průběhu roku se účastním profesionálních školení po celé ČR. Ráda využívám moderní technologie a postupy. Ošetření je tak pro mé klientky důkladné, přesto však příjemné a relaxační.

Zažijte oázu klidu a pohody na vlastní kůži těším se na Vaši návštěvu.

,,Dokonalá pleť je prvním a nejdůležitějším velvyslancem krásné ženy a na věku přitom nezáleží. Pěstěná tvář přidává na půvabu i na sebevědomí, dotváří osobnost a přináší své majitelce pocit spokojenosti a pohody.,,Značka Essenté je výsledkem práce týmu českých odborníků, která je srovnatelná s tím nejlepším, co se v současném světě kosmetiky a profesionální péče o pleť nabízí.Základem filozofie Essenté je skutečnost, že kosmetické přípravky by neměly mít pouze pěstící a dekorativní účinky, ale měly by aktivně napomáhat ke zlepšování zdravého stavu a vzhledu pokožky volba aktivních látek a dalších složek jednotlivých přípravků kosmetiky Essenté, stejne jako jejich přesné poměry a výrobní postupy, jsou proto postaveny na nejmodernějších vědeckých poznatcích z oblasti kosmetologie a dermatologie.  Kosmetika Essenté tak  zcela naplňuje mezinárodní kritéria a  je oprávněna, aby byla označována výrazem kosmeceutikum, tedy všeobecně uznávaným označením pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů.Dále spolupracujeme s Českou Bio kosmetikou

Nobilis Tilia je česká společnost, která v oboru aromaterapie působí již od roku 1994. Vyvíjí a vyrábí českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem. Vyrábí se šetrným způsobem tak, aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které tyto výrobky tvoří. Obsažené přírodní éterické oleje působí blahodárně nejen na pokožku, ale také na duševní rozpoložení a tělesné zdraví. Unikátní přípravky v sobě spojují nové poznatky o účincích léčivých rostlin s tradičními historickými zkušenostmi. Výrobky této značky jsou Certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou a dokazují vysokou účinnost přírodních látek na zdraví a krásu člověka.

Nobilis Tilia - to je láska na první dotek...

Nabízíme Vám přírodní voňavou péči certifikované kosmetiky Nobilis Tilia. S lehkostí vás budou provázet vůně růže, levandule, mateřídoušky, hřebíčku a dalších rostlin. Můžete si vybrat z několika ošetření - dle typu vaší pleti a oblíbené vůně. Aromaterapeutická péče o pleť představuje přírodní metodu ve své nejčistší podobě.


17.listopadu 13, Břeclav 690 02, vchod z ulice U tržiště
+420 777 114 296